Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Otomotiv » İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Meydana Gelen Hain Terör Saldırısına İlişkin
tumsiad_baskani

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Meydana Gelen Hain Terör Saldırısına İlişkin

TÜMSİAD Genel Başkanı Yaşar Doğan yazılı bir açıklama yaptı.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen ve masum vatandaşları hedef alan hain terör saldırısını şiddetle kınıyoruz.

Türkiye’nin birlik ve beraberliğine zarar vermek isteyenler, mübarek Ramazan ayında masum vatandaşlarımızın canlarına alçakça kıyarak çirkin oyunlarını devam ettirmek istiyorlar. Bu canilere en güzel cevabı; birlik ve beraberliğimizi koruyup, birbirimize her zamankinden daha fazla kenetlenerek vereceğiz.
Türkiye, korkuyla yoğrulmaya çalışılan bir ülke hiçbir zaman olmadı, olmayacak. Bizim hamurumuzda cesaret var, sevgi var, birlik var, beraberlik var. Bu zor günlerden daha da güçlenerek çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Türkiye büyük ve güçlü bir ülkedir ve bu hainler dün olduğu gibi bugün de en ağır şekilde cezalandırılacaktır.

Üzüntümüz derin ancak unutulmasın ki dünyanın sayılı havalimanlarından biri olan Atatürk Havalimanı’nda gerçekleşen hain terör saldırısı sadece ülkemize değil, tüm dünyaya yönelik gerçekleşmiş bir saldırıdır. Küresel bir tehdit olan teröre karşı Türkiye olarak hiçbir zaman sessiz kalmadık ve kalmayacağız.

Bu elim saldırıda, yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz. Hepimizin başı sağ olsun.

Hepimizin başı sağ olsun.

Yaşar Doğan

TÜMSİAD (Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği)

Genel Başkanı

Ayrıntılı bilgi için:

9.Sanad

Sercan Karaca / 0537 612 16 43 / 0212 283 25 00 / sercan.karaca@9sanad.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*