Templates by BIGtheme NET
Anasayfa » Otomotiv » Anadolu Hayat Emeklilik’ten Kritik Hastalık Sigortası Yaptıranlara Tatil Ödüllü Kampanya
ugurerkan

Anadolu Hayat Emeklilik’ten Kritik Hastalık Sigortası Yaptıranlara Tatil Ödüllü Kampanya

Kritik Hastalık Sigortalarıyla zor dönemlerinde müşterilerinin yanında olan Anadolu Hayat Emeklilik, bu ürünlere özel bir kampanyayı hayata geçirdi. 20 Haziran’da başlayan ve 20 Temmuz tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında Kadına Özel veya Tam Kapsamlı Kritik Hastalık Sigortası satın alan 5 kişi, yapılacak çekiliş sonucunda Rixos Premium Göcek’te çift kişilik tatil kazanma şansı yakalayacak.

Kritik Hastalık Sigortaları ile hastalıkların teşhisi ve yaşam kaybı durumunda toplu para güvencesi sağlayan, bu sayede zor zamanlarında sigortalıların hayat standardını koruyarak finansal bir güvence sunan Anadolu Hayat Emeklilik, bu ürünlere özel bir tatil kampanyası başlattı.

20 Temmuz tarihine kadar Kadına Özel veya Tam Kapsamlı Kritik Hastalık Sigortası satın alanlar arasından çekilişle belirlenecek 5 kişi, Rixos Premium Göcek’te, çift kişilik (3 gece 4 gün) tatil kazanma şansı yakalayacak.

Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası ile zor zamanlarınızda toplu para güvencesinden faydalanabilirsiniz

Anadolu Hayat Emeklilik, Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası ile hem tedavi masraflarını hem de hastalık sebebiyle meydana gelebilecek gelir kaybını karşılayacak bir finansal güvence sunuyor.

Kadınlara mahsus kritik hastalıklara yakalanma oranı gün geçtikçe artıyor. Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası, sigorta kapsamındaki kadınlara özel 12 farklı hastalıktan herhangi biri ile karşılaşılması durumunda, müşterinin o güne kadar elde ettiği varlıklarını ve birikimini korurken, aynı zamanda hastalık dönemindeki nakit ihtiyaçlarının karşılanmasına da yardımcı oluyor. Üstelik sağladığı yaşam kaybı teminatıyla da geride kalanların kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor. Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası İş Bankası şubelerinden ya da yurt geneline yayılmış Anadolu Hayat Emeklilik acentelerinden satın alınabiliyor.
Tam Kapsamlı Kritik Hastalık Sigortası, 21 farklı hastalığa karşı güvence sağlıyor

21 hastalığa karşı güvence sağlayan Tam Kapsamlı Kritik Hastalık Sigortası sigortalının zor zamanlarını birikimlerine dokunmadan atlatmasına yardımcı olurken, Kadına Özel Kritik Hastalık Sigortası gibi yaşam kaybı teminatıyla sevdiklerinin kendilerini güvende hissetmelerini sağlıyor. Tam Kapsamlı Kritik Hastalık Sigortası İş Bankası şubelerinden ya da yurt geneline yayılmış Anadolu Hayat Emeklilik acentelerinden satın alınabiliyor.

Kampanya kapsamında yer alan ürünlerle ilgili konuşan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü M. Uğur Erkan, şunları söyledi: “Hayatınızla ilgili bugün vereceğiniz bir karar, geleceğinizi güvence altına alabilir. Ürünlerimiz, kritik hastalıkların teşhisi ve yaşam kaybı halinde toplu para güvencesi sağlayan, bu sayede zor zamanlarda sizin ve ailenizin hayat standardını koruyan finansal birer güvencedir. Kritik Hastalık Sigortası, bir sağlık sigortası değildir, bu sebeple sigorta kapsamında sağlık giderleriniz oluştukça değil, tarafınıza tek seferde toplu olarak ödeme yapılır. Hastalık sebebiyle maddi ve manevi olarak sıkıntılı geçen dönemlerde kritik hastalık sigortasının sunduğu maddi destekten faydalanabilirsiniz.”

Kampanya hakkında detaylı bilgi için, anadoluhayat.com.tr’den ya da 444 55 00 numaralı telefondan bilgi alınabiliyor.

Anadolu Hayat Emeklilik Hakkında

Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları alanlarında hizmet sunan Anadolu Hayat Emeklilik, 1990 yılında “Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketi” olarak kuruldu. Halka açık ilk emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik, Hayat Sigortaları ve Bireysel Emeklilik Sistemi ile en büyük fon yaratan şirket olma özelliğini taşıyor. 1 milyon 80 bini aşan katılımcı sayısıyla Anadolu Hayat Emeklilik, sistemdeki lider pozisyonunu güçlendirmeye devam ediyor. Sistemden emekli olan kişi sayısında da öncü konumunu koruyan Şirket, Sistem emeklilerinin yüzde 26’sına sahiptir. Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunan Şirketin; İstanbul (3), Ankara (2), Adana, Bursa, İzmir, Antalya, Kocaeli ve Trabzon’da Bölge Satış Müdürlükleri ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Şubesi bulunuyor. Anadolu Hayat Emeklilik sayısı 550’yi aşan direkt satış ekibi, 290’a yakın özel acentesi ve Türkiye İş Bankası ve Anadolubank’ın toplam bin 450’yi aşan banka şubeleri aracılığıyla hizmet sunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*